Pierwszy trening za nami

Pierwsze zajęcia trwały godzinę i dopóki nie będzie mat zostaniemy przy tej formie. Czyli każdy wtorek od 18:00 do 19:00. Proszę się nie spóźniać, najlepiej przyjść 10 minut wcześniej.

Niestety ale podtrzymuję – nie przyjmuję na zajęcia dzieci poniżej 13 roku życia. Dzieci poniżej tego wieku wymagają stworzenia oddzielnej grupy ćwiczących a na to nie ma warunków. Treningi dla dzieci mają formę bardziej zabawową niż jakikolwiek związek ze sztuką walki, wymaga to pedagogicznego podejścia (a najlepiej potwierdzonych kwalifikacji) i oczywiście mat ze względów bezpieczeństwa.

Dzisiaj było na treningu (oprócz trzech osób z klubu w Gorlicach) cztery osoby, a kolejne dwie które pojawiły się pod koniec treningu zdeklarowały chęć uczestnictwa. Czyli jest na start (nie licząc instruktora czyli mnie, oraz sempaia Arka Fecia) osiem osób. Jest to dobry początek.

wp_20160906_18_31_37_pro

Planuję przy pomocy klubu w Gorlicach urządzić pokaz Aikido na hali sportowej – cel to promocja Aikido w Bobowej. Nadarza się dobra okazja,  w dniach 6-9 października odbywa się tu XVII Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.