Drugi trening za nami

Drugi trening za nami.
Zainteresowanie sporo większe – 16 osób ćwiczących. Pomyśleć że nie ruszyłem jeszcze z reklamą 😉  Ale nie chcę wypalić entuzjazmu ćwiczących, nie chcę falstartu – na razie wystarczy mi zawiązać grupę i starać się o maty. Jak będą – wtedy ruszymy, i myślę że ustalenie się grupy na poziomie 15 osób to plan minimum (już teraz na liście mam 19 osób). Jest potencjał.

Co robiliśmy do tej pory:
pierwszy trening: pad boczny, suwari waza kokyu ho, ai hanmi kote gaeshi 
drugi trening: taino -tenkan ho, ai hanmi ikkyo omote i ai hanmi nikkyo omote

Kolejny trening także we wtorek, 20 września, ale o 17:30. To będzie nowa stała pora, ponieważ chcę żeby trening trwał dłużej jak godzinę (do ok. 18:50).

Będą nowe rzeczy: pad do tyłu i do przodu, suwari waza shomen uchi ikkyo, shomen uchi nikkyo ura, ushiro ryote dori kote gaeshi. Dobór technik wynika częściowo z realiów (parkiet) ale dążyć będziemy do przygotowania pod kątem 6 kyu.

Ostatni trening na koniec miesiąca (27 września) będzie ze względu na dopływające wciąż nowe osoby – powtórkowy. Czyli pady, tai sabaki i podstawowe techniki zebrane z trzech treningów.

A tak wyglądało to dziś:

20160913_181554

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.