Staramy się o maty

W poniedziałek mam ważne spotkanie – z burmistrzem Bobowej, panem Wacławem Ligęzą. Będę starał się go przekonać do sensowności zakupu mat ze środków miasta. Jest to koszt nie do udźwignięcia dla osoby prywatnej, a w budżecie gminy już tak. To nie jest dla mnie (ja mam gdzie ćwiczyć) – to inwestycja w miasto, w młodzież, w miejsce gdzie mogą pożytecznie spędzać czas. Jest to wydatek jednorazowy, to nie jest tak że potem klub będzie wołał o kolejne wydatki – nic  z tych rzeczy. Raz postawiony klub działa latami – przykładowo takie kluby jak w Gorlicach, Limanowej czy Nowym Sączu działają nieprzerwanie 15-20 lat i nic nie wskazuje na to że miałoby się coś zmienić w tej kwestii. Maty są trwałe, to jest zakup na lata. Dlaczego ich zakup jest konieczny – najlepiej posłużę się filmikiem.

Filmik jest z facebooka, z Limanowskiego Stowarzyszenia Aikido. Jest publiczny nawet dla osób niezalogowanych więc myślę że mogę go tu podlinkować.

Proszę sobie teraz wyobrazić że nie ma maty ;]

Co jeśli nie uda się pozyskać mat? Wegetacja klubu na poziomie kilku osób.

Co jeśli uda się? Klub na poziomie kilkukrotnie większym, z możliwością rozbicia w przyszłości zajęć na grupy dziecięcą i młodzieży/dorosłych. I treningi oczywiście częściej niż teraz.

Z innych rzeczy – przygotowałem ulotkę informacyjną do rozdawania w szkołach i t.p.

ulotka_bobowa

Jeśli ktoś chciałby pomóc w promocji – mogę podesłać oryginał pliku w formacie CorelDraw.

Tyle z nowości – staram się informować na bieżąco co i jak.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.