Wznowienie treningów po przerwie wakacyjnej

Początek września to święta w Bobowej – XX Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej i 680 lat lokacji miasta. W związku z tym planowo pierwsze zajęcia aikido po wakacjach miały rozpocząć się 10 września (wtorek) – niestety sala gimnastyczna nie będzie jeszcze dostępna. Została wyremontowana, ale wciąż trwają na niej prace wykończeniowe; prawdopodobnie będzie wolna za połową miesiąca.

Z takich naszych osiągnięć od ostatniego wpisu – Tomasz Krok zdał egzamin na 3 kyu. To jest już stopień uprawniający do noszenia hakamy.

Grupka ćwiczących nie jest wielka, bo Bobowa rozwija się dynamicznie i jest wybór aktywności. Zapewne konsekwencja (mija 3 rok jak klub aikido w Bobowej działa) przyniesie owoce, nie trzeba patrzeć na to jak na konkurowanie czy wypełnianie luki – klub będzie rósł razem z miastem.

Jeśli chodzi o konkretne daty i godziny – prawdopodobnie będą te same. Niemniej po dopięciu wszystkiego w tym miejscu pojawi się plakat z potwierdzeniem.

Dodane 16 września:

Jest wznowienie treningów, pierwszy za nami. Będą nowe godziny, a właściwie stare, takie jak w pierwszym roku 2016/2017.

Sala jest po remoncie, ładnie, czysto i pachnie świeżością. Poniżej ulotka informacyjna.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.